Aby świat był lepszy

Głównym założeniem strony Dispark jest dzielenie się wiedzą z innymi. Ogromna ilość wiedzy, która byłaby cenna dla wielu osób, jest obecnie dostępna tylko dla nielicznych – zamkniętych w głowach lub dostępnych tylko dla wybranych grup. Pragniemy połączyć osoby mające wiedzę, z osobami potrzebujących rozwiązania. Mały gest, ale niektórych jest to wielka pomoc.

Potencjał jest ogromny. Jeśli uda nam się wykonać naszą misję, będziemy mieć duży wpływ na świat. Musimy tylko zebrać sprytną grupę ludzi, którzy mogą nas tam doprowadzić. Chętny wyruszyć w świetną przygodę?

Dlaczego warto zaufać Dispark.pl

1. Maksymalizuj długoterminową wartość

Tworzymy produkt, który, mamy nadzieję, będzie trwał wiecznie. Chcemy być silnym i niezależnym silnikiem, ten długoterminowy cel kieruje wszystkimi decyzjami, które podejmujemy. Wszystkie zmiany, nowości dążą właśnie w tym celu.

2. Nieustannie ucz się i dostosowuj

Cenimy eksperymentowanie, decyzje oparte na metrykach i szybkość iteracji. Z każdym zatwierdzeniem dążymy do produkcji, więc zaczynamy, gdy tylko praca jest wykonana i uczymy się tak szybko, jak to możliwe.

3. Wykonaj

Cenimy ludzi, którzy mają świetne pomysły, ale także potrafią je szybko wprowadzić w życie. Jesteśmy pewni, że świetnie spasujesz do naszej społeczności.

4. Bądź bezpośredni i pełen szacunku

Oczekujemy i czekamy na stałą informację zwrotną. Ufamy sobie nawzajem w otwartości i prostolinijności, więc jeśli masz coś na myśli, nie wahaj się zapytać.